Salı 19 Kasım 2019

Başkandan Mesaj

Hızla gelişen ve eşzamanlı olarak küçülen dünyamızda insanların ihtiyaçları, tarzları, yaşam biçimleri, trendleri sürekli olarak değişim göstermektedir. Hâlihazırda inşaat ve mimari alanlarda mühendis ve mimarların yeni projeler ve tasarımları kendi hayal dünyalarında olgunlaştırıp teoriye dökmeleriyle birlikte pratiğe anlık olarak yansıttıkları bu zamanda biz de kendi sektörümüzde bu gereksinimleri karşılamak için gelişen teknolojileri takip edip standartlarüstü çağa ayak uydurma kapasitesini artırmaktayız. 1972’den günümüze mermercilik alanındaki gelişmelere baktığımızda çalışma zeminimizi yüzdelik metrekarelerden 40 bin metrekarelere çıkarmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Yerelden Uluslar arası piyasaya onurlu bir şekilde insanlara çağdaş hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürme heyecanını ilk günkü aşkla devam ediyoruz ve edeceğiz.

Mesut Madencilik olarak ürünlerimizde kaliteye önem verdik. Eşrefi mahluk olarak yaratılan insana özgü kalite arayışlarında bulunarak her zaman en iyisine ulaşabilme felsefesini kendimize şiar edindik. Kaliteye ulaşmak için de gerek yurtiçinden gerekse de yurtdışından işin uzmanlarına danışarak hizmetlerimizi ve çeşitlerimizi şirketimizde ve fabrikalarımızdaki uzman personellerimizle birlikte geliştirdik ve geliştirmeye de devam etmekteyiz.

Mesut madencilik A.Ş ihracatının büyük kısmını Uzakdoğu ve Ortadoğu  olmak üzere Türkmenistan, Irak, Suudi Arabistan, Arap emirlikleri, İtalya, İsrail, Togo, Dubai, Çin, Afrika, Kore ve Tayvan gibi birçok ülkelere de yapmaktadır. 32 ülkeye yapılmakta olan ihracatın her geçen gün ülke sayısını artırmaktayız.

Yıllık üretim kapasitemiz  870,000 metrekaredir. Üretimin % 65 i ihracat   % 35 i iç Pazar olarak değerlendirilmektedir.      

Ülkemizin istihdamına katkıda bulunarak ve tamamıyla yerli öz kaynaklarımızı üretimde kullanarak ülkemize katma değer katmanın gururu ve sevincini yaşamaktayız.

 

Şeyhmus ÖZER

KURUCU ONURSAL BAŞKAN

 

 

 

 

Scroll to top diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır hindi çiftliği diyarbakır tavuk satışı, lohman Brown Tavuk Satışı, ataks Tavuk Satışı diyarbakır hindi çiftliği mardin evden eve nakliyat şırnak evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat izmir balçova evden eve nakliyat diyarbakır marka tescil firması diyarbakır web tasarım, diyarbakır sosyal medya uzmanı diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat diyarbakır temizlik şirketi